Regulamin

REGULAMIN INTERNETOWEJ SPRZEDAŻY BILETÓW W TEATRZE BAJ

 

 

 1. Bilety dostępne na stronie internetowej www.teatrbaj.pl można kupić za pomocą przelewów elektronicznych.
 2. Teatr nie ponosi odpowiedzialności za skutki podania nieprawdziwych lub błędnych danych w formularzu rezerwacyjnym.
 3. Jednorazowo można dokonać zakupu nie więcej niż 8 biletów. Nie ma możliwości zakupu biletów grupowych przez Internet.
 4. W sprzedaży internetowej dostępne są bilety normalne oraz bilety przysługujące dzieciom na spektaklach z nurtu Bajowe Najnaje.
 5. Zakup biletów internetowych jest możliwy do 24 godzin przed terminem prezentacji spektaklu. Teatr zastrzega sobie możliwość wcześniejszego lub późniejszego zakończenia sprzedaży online bez podania przyczyny.
 6. Płatność przelewem elektronicznym musi być dokonana do 20 minut od momentu wyboru miejsc, po upływie tego czasu rezerwacja zostaje anulowana.
 7. Za obsługę płatności za bilety oraz za bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji odpowiada firma Krajowy Integrator Płatności S.A. zgodnie z własnym regulaminem dostępnym na stronie internetowej www.tpay.com.
 8. Wszelkie dane osobowe uzyskane przez Teatr w ramach sprzedaży biletów są wykorzystywane w celu wykonania umowy kupna-sprzedaży biletów. W celu wykonania transakcji Teatr powierza przetwarzanie danych osobowych firmie Krajowy Integrator Płatności S.A. Teatr pozostaje administratorem tych danych.
 9. Teatr nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki nieprawidłowego funkcjonowania systemu płatniczego obsługiwanego przez Krajowy Integrator Płatności S.A. oraz za działania lub zaniechania wyżej wymienionej firmy.
 10. Faktura VAT jest wystawiana na życzenie klienta, jeśli w formularzu, w procesie zamawiania biletów zaznaczona została opcja „Chcę otrzymać fakturę VAT” oraz zostały podane poprawne dane niezbędne do wystawienia faktury. Faktura może być wystawiona jedynie na osobę lub firmę, która zakupiła bilety przez Internet. Teatr nie ponosi odpowiedzialności za skutki podania błędnych lub nieprawidłowych danych przez kupującego. Faktura zostaje wysłana mailem na adres podany przy zamawianiu biletów.
 11. Zwroty i wymiana biletów zakupionych przez Internet możliwe są jedynie w przypadku odwołania spektaklu bądź zmiany repertuaru. Zwrot środków następuje za pośrednictwem firma Krajowy Integrator Płatności S.A w ciągu 7 dni od daty poinformowania klienta przez kasjera o odwołaniu/zmianie.

 

Zakup biletów przez Internet jest jednoznaczny z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

 

Niniejszy regulamin obowiązuje od 1 stycznia 2016 roku.